قوانین سایت
گروه طراحی قالب من با توجه به استفاده کاربران از قالب های وبلاگ و وب سایت سفارشی و رایگان عرضه شده در سایت و همچنین ارائه مقررات و ضوابط مربوط به شرایط انجام سفارشات، نکاتی را به عنوان قوانین سایت جهت اطلاع بازدید کنندگان و مشتریان به شرح زیر اعلام می نماید:

استفاده از قالب هاي وبلاگ این سايت كاملا رايگان بوده و گروه طراحي قالب من پشتيباني از طرح هاي ارائه شده را بر عهده خواهد داشت.

كدنويسي كليه قالب ها بر اساس استاندارد هاي وب بوده و هيچ گونه مشكلي از نظر محتوايي ندارند.

كليه قالب هاي ارائه شده براي تمامي رزولوشن ها (ابعاد تصویر) مناسب هستند اما بهترين حالت نمايش قالب ها 1024x768 پيكسل درنظر گرفته شده است.

قالب هاي رايگان وبلاگ ممكن است بدليل بهينه سازي کدها دچار تغيير شوند. لذا چنانچه در قالب وبلاگتان مشكل و يا تغييري مشاهده كرديد به سايت مراجعه كرده و كد قالبتان را مجددا دریافت کرده و بروز رسانی كنيد. اگر بازهم مشكل قالبتان برطرف نشد با بخش پشتيباني سايت تماس حاصل كنيد.

جهت انجام طراحی و پیاده سازی قالب های وبلاگ و وب سایت، حالت پیش فرض برای ابعاد تصویر مانیتور کاربران 1024x768 پیکسل درنظر گرفته شده و همگی کدها طبق استانداردهای کدنویسی با مرورگر های FireFox 2,3 و Internet Explorer 7,8 سازگار می باشند. چنانچه کاربران هماهنگ سازی با دیگر مرورگر ها و دیگر ابعاد تصویر را درخواست داشته باشند باید حتما قبل از انجام سفارش و برآرود هزینه طراحی و اجرای قالب، این نکته در فرم سفارش ذکر گردد. در غیر این صورت انجام مواردی که در فرم سفارش اولیه قید نشده باشد دارای هزینه اضافی خواهد بود.

گروه طراحی قالب من هیچ نمایندگی و شعبه دومی ندارد و با کلیه سایت ها یا شرکت هایی که با اسم گروه طراحی قالب من (MyTheme.ir) برای خود کسب اعتبار و از طرح های ما سوء استفاده می کنند برطبق قوانین به شدت برخورد خواهد شد.

قالب هاي سفارشی وبلاگ به مدت یکسال دارای خدمات پشتیبانی از فایل ها می باشند و پس از اتمام این دوره ، کاربران می توانند در صورت تمایل هزینه مربوطه را جهت تمدید خدمات پشتیبانی قالبها پرداخت کنند.

هزینه کلیه خدمات طراحی گرافیک و کدنویسی قالب های وبلاگ و وب سایت و دیگر سفارشات قبل از شروع پروژه به همراه اطلاعات لازم دریافت و در صورت لغو سفارش توسط سفارش دهنده، غیر قابل بازگشت خواهد بود.

کاربران موظف هستند جهت انجام سفارش، در فرم سفارشی که برای ما ارسال می کنند کلیه امکانات و اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی قالب خود را به همراه جزئیات کامل درج نمایند تا نسبت به درخواست آنان برآورد هزینه بطور صحیح انجام شود. در غیر این صورت پس از تایید سفارش و واریز هزینه طراحی، امکانات دیگری که با درخواست مشتریان به قالب اضافه می گردد با بررسی و برآورد هزینه گروه طراحی و پرداخت هزینه جداگانه قابل انجام خواهد بود و در این زمینه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

در کلیه قالب های سفارشی و اختصاصی نام طراح و مجری قالب (MyTheme.ir) درج می گردد و حذف کپی رایت قالب پس از تحویل سفارش توسط کاربران منجر به عدم پشتیبانی از قالب خواهد شد و گروه طراحی قالب من هیچ گونه مسئولیتی در برابر عواقب ناشی از حذف کپی رایت نخواهد داشت. لازم به ذکر است در صورت تمایل مشتری، حذف کپی رایت طراح قالب تنها با کسب اجازه و پرداخت هزینه مربوطه میسر خواهد بود.


هشدارهای لازم برای کاربران:

كاربران سايت پس از دريافت كدهای قالب وبلاگ ، حق هيچ گونه دخل و تصرف و يا تغيير در قالب را ندارند و در صورت مشاهده اين امر با هماهنگي هاي لازم با مديريت سيستم وبلاگدهي ، با وبلاگ مورد نظر برخورد خواهد شد.

چنانچه كاربران هنگام استفاده از قالب هاي سايت نا آگاهانه كدي را تغيير دهند و يا از تصاوير و اطلاعات غير متعارف و غير قابل پيش بيني براي قالب استفاده كنند مسئوليت بهم ريختگي و عدم نمايش صحيح سايت يا وبلاگ برعهده خود آنان خواهد بود.

كليه قالب هاي ارائه شده در سايت تنها با اجازه مديريت سايت قالب من (MyTheme.ir) قابل درج در سايت هاي ارائه دهنده قالب و سیستم های وبلاگدهی مي باشند.

با توجه به استفاده رايگان كاربران از قالب ها ، اين سايت هيچگونه مسؤليتي در قبال محتواي وبلاگ و وب سایت كاربران و مشتریان ندارد.

بااستناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه قالب های ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده کاربران توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده 740 قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از 5 میلیون ریال تا 20 میلیون ریال و حبس از 91 روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده 745 قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از 5 میلیون ریال تا 40 میلیون ریال و حبس از 91 روز تا 2 سال و یا هر دو محکم خواهد شد.