درباره ما
گروه طراحي قالب من (MyTheme) متشكل از طراحان گرافیست و برنامه نويسان حرفه اي وب سايت از سال 1384 فعاليت هاي خود را بطور رسمي آغاز كرده و با توجه به اینکه داشتن یک سایت کارآمد ، زیبا و منحصربفرد به همراه المان های گرافیکی همیشه از نکات اصلی طراحی وب محسوب می شود هم اكنون با راه اندازي اين سايت گام بزرگي در عرصه طراحي تخصصي انواع قالب های وبلاگ و وب سايت برداشته است. هدف از ایجاد این سایت ارائه خدمات تخصصی طراحی قالب های وب سایت و وبلاگ به کاربران با توجه به نبود تیم های تخصصی طراحی گرافیک قالب در فضای مجازی اینترنت برای فارسی زبانان بوده و هم اکنون نیز این نیاز بسیار محسوس است.

برخی از زمینه های فعالیت این گروه عبارتند از: 
طراحی تخصصی در عرصه گرافیک ، چاپ ، تبلیغات محیطی و رسانه ای ، برنامه نویسی سایت ها و پرتال ها با توجه به نیاز کاربران و مدیران شامل فروشگاههای اینترنتی / پرتال های خرید و فروش آنلاین هاست و دامنه / سیستم های تبلیغات کلیکی و تبادل بنر / پرتال نیازمندیها و آگهی / پرتال نمایش و معرفی خدمات و محصولات ، پیاده سازی بانک های اطلاعاتی در جهت توسعه فناوری اطلاعات و گسترش خدمات الکترونیک ، مشاوره در زمینه چاپ و تبلیغات محیطی و اداری، ارائه راهکارهای مورد نیاز کاربران در اینترنت و ایجاد بستر مناسب جهت معرفی اشخاص و شرکت ها در دنیای مجازی ، بهینه سازی اطلاعات و محتوای سایت ها در موتور های جستجو ، طراحی تخصصی و اجرای حرفه ای قالب های گرافیکی سایت و وبلاگ طبق آخرین استانداردهای طراحی و کدنویسی منطبق با کلیه سیستم های مدیریت محتوا نظیر جوملا ، وردپرس ، نیوک ، دیتالایف ، مامبو و انواع سیستم های وبلاگدهی.


همچنین برخی از پروژه های انجام شده توسط گروه طراحی در بخشی به همین نام در سایت گردآوری شده است تا بازدید کنندگان اطلاعات بیشتری از نحوه فعالیت ما کسب و با نمونه کارهای ما بیشتر آشنا شوند. مدیران سایت ها و وبلاگ ها نیز می توانند در صورت تمایل به داشتن قالب اختصاصی ، اطلاعات لازم را برای ما در بخش سفارش ارسال کنند تا نسبت به سفارش مورد نظر برآورد هزینه و شرایط انجام کار بررسی شود.

گروه طراحی قالب من هموراه تلاش خود را جهت بهبود خدمات خود به مشتریان و کاربران به کار بسته و با گسترش روز افزون امکانات سایت و تقویت بخش طراحی و پشتیبانی خود در نظر دارد تا رضایت هرچه بیشتر کاربران را جلب نماید.

با تشکر از بازدید شما
مدیریت وب سایت گروه طراحی قالب من
محمد رحیمی