سفارش
امروزه صاحبان وب سايت ها و وبلاگ ها تمايل دارند سايت يا وبلاگشان از نظر طراحي و گرافيك كاملا زيبا و منحصر به فرد باشد تا بازديد كنندگان بيشتري را جذب كنند. گروه طراحي قالب من اين نياز كاربران و مشتريان را برآورده كرده است. جهت سفارش قالب اختصاصي خود كافي است فرم سفارش را در قسمت زیر پر كرده و اطلاعات لازم را براي ما ارسال كنيد تا در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ دهيم. همچنین هزينه طراحي قالب ها با توجه به نوع سفارش ، طراحي گرافيك و برنامه نويسي مورد نیاز تعيين مي گردد.


پشتيباني از كليه قالب هاي طراحي شده بر عهده گروه طراحي قالب من مي باشد و چنانچه قالب سفارشي شما در طي مدت 12 ماه از زمان تحويل كار نيازمند تغييراتي جهت رفع ایرادات باشد ما اين كار را رايگان براي شما انجام مي دهيم.

قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد و هزینه انجام سفارشات با توجه به نوع سفارش توسط تیم طراحی مورد بررسی قرار گرفته و به شما اعلام می گردد.

به کلیه کاربران توصیه می شود قبل از انجام سفارشات حتما قوانین و مقررات سایت و همچنین سوالات متداول مربوط به انجام سفارشات و طراحی قالب ها را مطالعه کنند.
پرداخت آنلاین