سفارش کدهای اختصاصی قالب وردپرس
با توجه به گسترش سیستم مدیریت محتوای وردپرس در بین کاربران ایرانی و نبود قالب های مناسب فارسی برای مدیران سایت های وردپرس در موضوعات مختلف و همچنین درخواست های مکرر کاربران مبنی بر پیاده سازی کدهای قالب وبلاگ ارائه شده در سایت برای وردپرس، تیم برنامه نویسی گروه طراحی قالب من، کلیه قالب های عرضه شده را برای این سیستم نیز پیاده سازی کرده است.

شما هم اکنون می توانید با پرداخت مبلغ 60.000 تومان قالب موردنظر خود را برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس سفارش داده و در اسرع وقت این پوسته را از ما دریافت کنید.

جهت تایید سفارش لازم است این هزینه را از طریق درگاه پرداخت آنلاین سایت پرداخت و یا به شماره حسابهای اعلام شده در سایت واریز کرده و اطلاعات واریزی خود را شامل: تاريخ واريز وجه / نحوه واريز وجه (كارت به كارت/واريز به حساب) / نام واريز كننده / شماره فيش يا شماره پيگيری / شماره قالب موردنظر برای سیستم وردپرس از طریق فرم تماس برای ما ارسال کنید.

جهت تایید سفارش پس از دریافت اطلاعات واریزی، درخواست شما در اسرع وقت طی 24 ساعت رسیدگی شده و اطلاعات لازم جهت نصب قالب از شما دریافت می گردد.
برخی از امکاناتی که در پوسته های وردپرس درنظر گرفته شده عبارتند از: پشتیبانی از ابزارک ها / سرعت لود بالا / فایل راهنمای استفاده ازقالب و امکانات جانبی نظیر فرم تماس / اسلایدر / متن متحرک و ...

نصب سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر روی هاست شما در صورت لزوم و سپس نصب پوسته برای وردپرس بصورت رایگان انجام می شود.


پرداخت آنلاین