با ما تماس بگیرید
نقشه سایت
صفحه اصلی
پشتیبان سایت
تبلیغات در سایت
با توجه به موضوع و سابقه طولانی مدت فعالیت گروه طراحی قالب من ، طیف مخاطبان وسیعی با این سایت در ارتباط بوده و همواره کاربران جدیدی جذب خدمات سایت شده اند. لذا بدین منظور جایگاه های تبلیغاتی متفاوتی را برای مقاصد مورد نیاز آگهی دهندگان پیش بینی کرده ایم که شرح جزئیات آنها در زیر آمده است:

تعرفه تبلیغات متنی
لینک+توضیحات
لینک+توضیحات
لینک
لینک
یک ماهه
80.000 تومان
یک ماهه
50.000 تومان
سه ماهه
215.000 تومان
سه ماهه
135.000 تومان
تعرفه تبلیغات تصویری
مدت نمایش بنر
سایز 120x120
سایز 120x240
سایز 468x60
یک ماهه
- - -
90.000 تومان
70.000 تومان
سه ماهه
- - -
240.000 تومان
190.000 تومان
حداکثر حجم بنر
- - -
80 کیلوبایت
80 کیلوبایت
درج لینک در کلیه قالب های رایگان وبلاگ
یک ماهه
150.000 تومان
سه ماهه
400.000 تومان

پرداخت آنلاین

نحوه پرداخت مبلغ تبلیغات و سفارش آگهی:

جهت نمایش تبلیغات خود در سایت، مدت نمایش بنر و سایز آگهی خود را انتخاب کرده و هزینه مربوطه را از طریق سیستم پرداخت آنلاین در سایت و یا به شماره حسابهای درج شده در سایت واریز کرده و اطلاعات لازم شامل اطلاعات فیش واریزی به همراه لینک سایت و فایل بنر خود را برای ما به آدرس info@mytheme.ir ارسال کنید. پس از بررسی سفارش، پیام تایید آگهی و پس از آن پیام نمایش آگهی در سایت برای شما ارسال خواهد شد.


قوانین و نکات لازم در مورد استفاده از بخش تبلیغات سایت:

بنر های تصویری : بنر های سایز 120x120 و 120x240 پیکسل در قسمت تبلیغات سمت راست سایت و بنر های تصویری سایز 468x60 پیکسل در قسمت پایین در زیر محتوای سایت در تمامی صفحات به نمایش درخواهند آمد. حجم بنر های تصویری ارسالی توسط آگهی دهنده باید مطابق جدول فوق بوده و فرمت بنر ها نیز یکی از موارد ذیل باشد: gif / swf / jpg / png

لینک + توضیحات متنی : بنر های متنی در قسمت سمت راست سایت نمایش داده می شوند که عنوان تبلیغات متنی ( نوشته زرد رنگ) باید کمتر از 25 کاراکتر و متن توضیح تبلیغات متنی باید کمتر از 70 کاراکتر باشد. همچنین لینک تبلیغات متنی بصورت لینک مستقیم بوده و جهت افزایش بازدید و پیج رنک گوگل بسیار مناسب است.

لینک متنی : لینک های متنی در قسمت پایین سایت در بخش لینک های ویژه نمایش داده می شوند که باید کمتر از 25 کاراکتر باشد. همچنین لینک های ویژه بصورت لینک مستقیم بوده و جهت افزایش بازدید و پیج رنک گوگل بسیار مناسب است.

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال صحت و اطمینان از زمینه فعالیت آگهی دهنده نخواهد داشت.

هزینه پرداخت شده جهت نمایش تبلیغات در سایت در صورت لغو توسط سفارش دهنده غیر قابل بازگشت خواهد بود.

در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.