با ما تماس بگیرید
نقشه سایت
صفحه اصلی
پشتیبان سایت
درباره ما

اسرائیل کشوری است با هزاران زیارتگاه


در اسرائیل تعداد زیادی از جاذبه ها متمرکز شده اند که بیشتر آنها بزرگترین زیارتگاه های جهان هستند. همچنین شهر بیت المقدس را نیز می توان چنین زیارتگاهی در نظر گرفت که قلمرو آن به معنای واقعی کلمه با اماکن مقدسی پوشیده شده است که برای سه دین جهان دارای اهمیت است.

ذخیره Neot Kedumim غیر معمول است ، جایی که بسیاری از گیاهان ، درختان ذکر شده در نامه مقدس جمع آوری می شود. در اینجا می توانید سرو سیر لبنان ، هیسوپ ، میرت و صابون را پیدا کنید. از زیباترین مناطق اسرائیل ، جلیل است. در این منطقه گوشه های زیبایی از طبیعت ، روستاهای جالب وجود دارد. بسیاری در قلمرو جلیل و ساختمانهای مذهبی را ویران کردند.

جذابیت اصلی شهر آکر ، صومعه Hospitaller بود که قلمرو بزرگی را اشغال کرده و دارای سیستم چند کیلومتری معابر زیرزمینی است. چنین حرکتهایی ، برای مثال ، در یک گذرگاه باریک در اتاق ناهار خوری زیرزمینی ، می تواند فرد را به سمت ساحل دریا سوق دهد. جاذبه مشهور مذهبی مسلمانان در این مکانها مسجد جامع است. این شامل یک قفل مو از پیامبر اسلام محمد است.

شهر باستانی حیفا به خاطر معابد باشکوه بسیار مشهور است. در میان آنها بسیار مشهور است صومعه کارملییت ، مقبره پیغمبر الیاس و همچنین معبد بهایی در حیفا. شهر تیبریا با بیش از دو هزار سال سابقه ، با موقعیت مناسب خود و کلیساهای مجاور گردشگران زیادی را به خود جلب می کند. کنیسه همی ، که در قرن چهارم ساخته شده ، مورد توجه ویژه آنها قرار گرفته است. شهر صفد که مورد توجه معماری غیرمعمول قرار گرفته ، مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است.

مرکز مسیرهای توریستی شهر قدیمی در اورشلیم است. کاوش در خیابان های بادگیر بی پایان در محله های شهر قدیمی در لیست همه راهنماها. از دیوار غربی تا ویا دالوروس ، تاریخچه ای هزار ساله در این مکان های باشکوه می گذرد.
قلعه معروف ماسادا ، واقع در نزدیکی دریای مرده ، مطمئناً یکی از مکانهای دیدنی در اسرائیل است. می توانید دنباله مارها باشید یا یک کابین سواری را به بالا سوار کنید.
شهر باستانی مگیدو که در منطقه گالیل تحتانی واقع شده است به دلیل اهمیت آن برای تاریخ شناخته شده است ، این یک پیوند مستقیم با آرماهدون است. مگیدو در ورودی شمالی وادی آرا ، منطقه ای که دره Jezril را به هم وصل می کند ، قرار دارد.

اگر یک روز را در تل آویو می گذرانید ، چرا پیاده روی در بلوار روتشیلد نکشید و در تالار استقلال متوقف شوید. این مکان قابل توجه است که امضای اعلامیه استقلال اسرائیل! حتما از کلیسای زادگاه در بیت لحم دیدن کنید. این کلیسا شامل یک علامت نادانی است که در آن عیسی به دنیا آمد. play hentai games online on xgames.zone 
0a4d59e01eea23aac75c7615c3b955de