با ما تماس بگیرید
نقشه سایت
صفحه اصلی
پشتیبان سایت
درباره ما

نظریه کوانتومی: بررسی اجمالی


این پروژه با نام عجیب Quoryum Theory در حقیقت تنها آزمایش آزمایشی خود از بازی ژاپنی dev در ژانر "تیرانداز موقعیتی در مورد سرپناه ها ، اسلحه های بزرگ و مردان مربع با ران های پا" است که علی رغم همه جاه طلبی که به وضوح بیان شده است با ما برگزار می شود. امروز تاکنون فقط تحت شعار متوسط ​​" چرخ دنده های جنگ برای فقرا".
نظریه کوانتومی

سید ، شخصیت اصلی بازی ، نوازشگر سینمایی کلیشه ای از دوران دهه 80 است: او نه تنها دارای ابعاد و جذابیتی به عنوان یک پاکر است ، بلکه او با اظهار نظرهای سنگین "آره ... شکستن کارها همیشه کار می کند" برای برطرف کردن اوضاع زندگی با جدیت استروئیدها.

در این پورتال مگا ارائه شده است friv برای بازی ماریو ، مسابقه ، توپ ، بهترین بازی ها را انجام دهید. محبوب ترین مجموعه بازی های

این محصول یک نتیجه نسبتاً عجیب و غریب است ، اگرچه کاملاً طبیعی از رزونانس خلاق است. در حالی که بربرهای سفید پوستان نادان از نظر جراحی قلبهای یک کرم بیگانه را با ابعاد کاملاً واضح قطع کرده و تا گردن در یک باتلاق خون ایستاده اند و به اتفاق آراء مجدداً وضعیت فرقه Gears of War را تکرار می کنند ، جمعیت بازیگر سرزمین طلوع خورشید در حال شکسته شدن به دو بخش غیرقابل توافق با دیدگاههای متضاد بر غالب هستند. وضعیت چیزها اولی که به دلایل آشکار اقلیت بود ، لکه دار کردن آنها را از بین برد: به دلیل خشونت بیش از حد ، دنباله Girsov مساوی با مستهجن شد و بدون حق عفو در این کشور ممنوع شد. در حالی که دومی از همان ابتدا کاملاً با صحیح حق رای دادن را به عنوان "bata-bite-bullshit" دیگری در نظر گرفت.Gears of War با چاپ تحقیرآمیز چند هزار نسخه در ژاپن فروخته شد) و با آرامش به سراغ بازی چیزی نزدیکتر و قابل درک تر برای روح سامورایی مرموز رفت.

مطابق سنت قبلاً تثبیت شده ، به دلیل دیدگاه های فرهنگی محلی ، پروژه های غربی در ژاپن با دشواری روبرو می شوند ، اما بیشتر اوقات مانند اجسام بیگانه به طور کلی رد می شوند. به همین دلیل است که در روده Techmo ، این سؤال در مورد ایجاد درست ، در ابتدا چرخ دنده های ژاپنی مناسب با محتوای کم شده "گوشت" بوجود آمده است ، اما از نظر روحی بیشتر به افرادی که در انیمه درباره Sailor Moon و Pokemon بزرگ شده اند ، در روده های خود می پردازد. با خواندن چیزی خوب ، شما نمی توانید چیزی بگویید ، این مسئله دیگری است که توسعه دهندگان به مشکل ظرافت و نبوغ کارگران میهمان تاجیک نزدیک شدند.

هر شخص آماده نشده ای که این افتخار را داشته باشد که با کلش های Epic Games نزدیکتر آشنا شود ، مطمئناً شوکی جدی از آنچه او دیده است را تجربه می کند: Quantum Theory تلاش می کند تا به سختی شبیه بت خود باشد که تعجب می کنید. یک شهروند بیرحمانه با زخم عجیب و غریب بر پیشانی خود در نقش عنوان ، سیستم پناهگاهی ، چمباتمه شرکت ، دقیقاً همان دشمنان ، سبک بصری ، که عمدتاً در تنهای خاکستری پایدار است ... آیا به نظر هیچ چیز نمی رسد؟ و همه چیز آنقدر دقیق بازسازی شده است که حتی دکمه های کنترل نیز دقیقاً همان دکمه های کنترلر را بر عهده دارند.

اما آنچه که مشخصه است ، تلاش برای ورود به قلمرو Gears of War است، توسعه دهندگان به یک گودال رعد و برق کردند: با کپی کردن بسیاری از ویژگی های رسمی ، از این قبیل مواد زودگذر مانند جو ، معناداری و احساس سبک غافل شدند. و بدون آنها ، تئوری کوانتوم مانند مخزن بدون اسلحه است. در قلب Gears of War یک مکانیزم تمام فلزی است که برای تجزیه و تحلیل سازنده به اجزای جداگانه امکان پذیر نیست. مشکل Techmo عدم درک این مسئله است که شخصیت های کفش های فیل ، پناهگاه ها ، هیولا ها و خیابان های جنگ زده مگالوپولیس ها در دستان حماسه چیزی بیش از ابزارهای راحت نیستند که با استفاده از آن ها زره ها را سوراخ می کنند. چنین چیزهایی هرگز به تنهایی کار نمی کنند.

بالاتر از آن ، تئوری کوانتومی- یک بازی بسیار غیر اخلاقی. مفهوم درگیری های موضعی هر از چند گاهی ناکام می ماند. این مهم است که بدانیم دشمنان ما احمقانی هستند که قانون برای آنها نوشته نشده است: آنها غالباً از تبعیت از قوانین تعیین شده جنگ به دلیل پناهگاه امتناع ورزیده و از آنها سواستفاده می شوند. جالب ترین - هر چه به فینال نزدیکتر شوید ، حرامزاده ها جسورتر می شوند. در نتیجه ، مفهومی که با استفاده از نوار چسب چسبیده شده است ، در برابر چشمان ما قرار می گیرد و فرد مسلح سرانجام صورت خود را از دست می دهد ، و تبدیل به یک گالری منظم تیراندازی با کاندو می شود که یک میلیارد است. حداقل احمقانه است که حداقل روی برخی از نوآوری های گیم پلی حساب کنیم: روش مورد علاقه توسعه دهندگان این است که جمعیت مخالفانی مانند موج را در فضاهای تنگ برای ما بفرستیم ، و با توجه به اینکه نزدیکترین ایست بازرسی اغلب باید به مدت چهل دقیقه کاهش یابد ، تقریباً از بین رفتن نبض از مناطق بخصوص محدود عبور خواهید کرد. خوب ، یک ایده گرانقدر ، که جوهر آن یک محیط دائماً در حال جهش است ، با بررسی دقیقتر مشخص شد که حباب صابون گرانبها نیست. بله ، در مکان هایی که دقیقاً تعیین شده اند ، زمین واقعاً در حال تغییر است ، اما چه خوب است اگر در چنین لحظه هایی دشمنان به سادگی وجود نداشته باشند.

بله ، سوپ کلم سناریوی ضخیمی نیز وجود دارد که با یک ویروس خطرناک ، گذشته دشوار شخصیت و رابطه بسیار پیچیده او با زنان مخلوط شده است. و ما باید به نویسندگان ادای احترام کنیم: از نظر طرح توهین آمیز هیچ بهتر از بقیه نبود. داستان آنقدر شیب دار و آشفته است که هیچ جزئیاتی از محلی دیگر را که موجب خراب شدن چراغ های ویژه در حال پراکنده در نا مناسب ترین مکان ها برای این کار است ، ذخیره نمی کند.

سؤال اصلی که باید به آن پاسخ داده شود این است که: در واقع ، برای چه هدفی این کار وجود داشت؟ بدیهی است که تئوری کوانتوم قرار بود کلون دزدگیر Gears of War با مخاطب هدف پلی استیشن 3 باشد. با این وجود ، در این شکل فقط می تواند به عنوان کمک به طراحان تازه کار "چطور انجام نشود" توصیه شود.
 
1834739d65768d9c32973e95ec32ee11