با ما تماس بگیرید
نقشه سایت
صفحه اصلی
پشتیبان سایت
درباره ما

هاری


شایان ذکر است که شما می توانید در فصل گرم مثلاً در بهار به این بیماری مبتلا شوید. از آنجا که حیوانات در این زمان برای جفت گیری آماده می شوند و می توانند یکدیگر را آلوده کنند ، بنابراین هاری با سرعت بیشتری گسترش می یابد.
در بهار ، کودکان دائماً در خیابان هستند ، با دوستان بازی می کنند و والدین اغلب فرزندان خود را بدون مراقبت رها می کنند و فقط از بیرون آنها را تماشا می کنند. بنابراین ، کودکان می توانند به حیوانات ولگرد توجه کنند و می خواهند با آنها بازی کنند. اگر حیوان کودک را نیش بزند ، خطر هاری وجود دارد.
همچنین افراد غالباً با تمام خانواده به طبیعت می روند. در خارج از شهر جوجه تیغی ، روباه زندگی می کنند. و تماس با آنها می تواند به یک اتفاق بد ختم شود. بنابراین ، متخصصان توصیه می کنند که از قوانین اساسی پیروی کرده و از خود و فرزندان خود محافظت کنید.
تعریف بیماری
هاری یک بیماری ویروسی است که به طور کامل همه حیوانات می توانند بیمار شوند و افراد می توانند به آن مبتلا شوند. برای یک شخص ، این مملو از عواقب وحشتناک است.
در زمان های قدیم ، گرگ ها حامل بیماری بودند. امروزه تعداد گرگ ها کمتر شده است ، اما برعکس روباه ها و سگ ها بیشتر شده اند. علاوه بر این ، متخصصان شروع به مشاهده هاری در جوجه تیغی کردند. مردم آنها را کاملاً بی ضرر می دانند و آنها را با شیر تغذیه می کنند و به خانه خود می برند. با این حال ، نیش او نیز خطر بزرگی را برای انسان به همراه دارد.
این بیماری چقدر شایع است؟
هاری در سراسر جهان بسیار شایع است و هر ساله 50 هزار نفر از آن می میرند. این تعداد نسبتاً زیادی است اصولاً چنین مواردی در آسیا و آفریقا ثبت شده است ، اما با این وجود ، هاری در روسیه بسیار نادر نیست.
تنها در سال 2014 ، حدود 1،227 نفر در روسیه بیمار شدند. حیوانات وحشی باید محتاط باشند و هرگز به آنها اعتماد نکنید.
اثر هاری
این بیماری خطرناک بر کل سیستم عصبی فرد تأثیر می گذارد و می تواند منجر به مرگ شود. به محض بروز علائم ، درمان بی معنی می شود. تاکنون ، یک مورد از بهبودی از بیماری هاری کشف نشده است.
علائم اصلی بیماری:
• افزایش شدید درجه حرارت بدن.
• درد در سر؛
• نورالژی
• حساسیت به نور روشن ، سر و صدا و آب.
همچنین ، یک فرد آلوده تظاهرات شدیدی از قدرت دارد و فرد توانایی هر کاری را دارد.
نجات از هاری
همانطور که قبلاً مشخص است ، بهبودی از هاری تقریبا غیرممکن است ، بنابراین مهمترین چیز این است که به موقع با نیش واکسینه شوید. این کار باید ظرف دو هفته از لحظه نیش انجام شود. امروزه تزریقات این بیماری شش بار در سه ماه انجام می شود.
کنترل هاری
برای کاهش تعداد آلوده ، شکارچیان حیواناتی را شکار می کنند که حامل عفونت هستند. در شهرهای بزرگ ، حیوانات بی خانمان گرفتار شده و واکسن تجویز می شود.
اما مهمترین راه برای محافظت از خود و آلوده نبودن ، رعایت قوانین ایمنی و عدم اعتماد به حیوانات وحشی و حتی گاهی حیوانات اهلی است. یادآوری این نکته مهم است که سلامتی چیز اصلی است. online http://www.porndude.wtf porn